profesjonalny webdesign

Profesjonalny web design - 8 kroków projektowania stron internetowych www.

Jak stworzyć jakościową stronę internetową? Opracowanie witryny www z korporacyjnym studiem projektowym.

Profesjonalna witryna internetowa jest jak okno z narratorką. Strona www w Internecie rozpoczyna opowiadanie o produkcie, usłudze lub Twojej firmie. Lubisz piękne narratorki? Witamy w profesjonalnym tworzeniu stron internetowych.

- Dział projektowania www


1. Profesjonalny web design - punkty tworzenia stron internetowych:

 • Czystość kodu źródłowego - weryfikacja W3C.
 • Perfekcyjny projekt graficzny stron internetowych.
 • Użyteczność stron internetowych (web design usability).
 • Nowoczesny język programowania.
 • Responsywność strony na urządzeniach mobilnych.
 • Techniczna optymalizacja strony - SEO dla wyszukiwarek.

2. Technologia - kilka przykładów oferowanych przez nas prezentacji internetowych.

 • Prezentacja internetowa z systemem redakcyjnym.
 • Jedna strona internetowa - landing page.
 • Katalog produktów, usług lub sklep internetowy.
 • Strona www z systemem rezerwacji.
 • Oryginalna wektorowa lub animowana grafika na stronie.
 • Forum internetowy lub sieć społeczną.
 • Wielojęzyczna strona internetowa.
 • Optymalizacja SEO w trakcie programowania strony.

3. Profesjonalny projekt strony internetowej.

Kreatywna łatwość, równoważność i styl strony internetowej tworzy pierwsze wrażenie nawet na poziomie podświadomości. Właśnie to zostanie w pamięci odwiedzających stronę internetową i znacznie wpłynie na czas ich przebywania na stronie.
Podczas tworzenia stron internetowych dla naszych klientów stosujemy nowoczesne trendy w dziedzinie Internet psychologii, bierzemy pod uwagę zakres wiedzy o ergonomii, postrzegania koloru, kompozycji, osobliwości postrzegania grupy docelowej witryny i wiele innych. Graficzne projektowanie linii FABER VISUM tworzy podświadome poczucie "nic zbędnego", które często decyduje kogo wybierze klient, ciebie albo twojego konkurenta, który jest tylko jeden dalej.


4. RWD elastyczność i WIREFRAME ("schemat blokowy").

 • Schematy blokowe stron (wireframes) są głównym efektem prac nad projektem. Pokazują one szczegółowo, jakie informacje i elementy mają być wyświetlane na każdej stronie systemu.
 • Jednakże, zaczynamy stworzenie strony internetowej od jej projektu lub koncepcji. Dla czego? Dla tego, że w naszych CMS systemach możliwośći schematów blokowych są ustalone dynamicznie.
 • Oznacza to, że każdy moduł twojej strony internetowej możemy umieścić w dowolnym miejscu na stronie w ciągu kilku sekund.

Elastyczność struktury strony internetowej to jest praktycznie reguła dzisiejszego projektowania stron internetowych, co jest związane z różnorodnością urządzeń przenośnych.
RWD (Responsive Web Design) jest elastycznym inaczej mówiąc przystosowanym rozwiązaniem strony Web, które poprawnie dostosuje się do rozmiaru urządzenia, na którym zostanie otwarta strona (takie jak smartphone, tablet, konsola do gier). Na stronie internetowej, gdzie wykorzystywana jest technologia RWD, nie będzie widać poziomego przewijania. Strona internetowa "inteligentnie" dostosuje się do szerokości twojego ekranu, dopasowując moduły jeden do drugiego. Profesjonalne strony RWD, były tworzone w studiu INTERSAT FABER VISUM jednymi z pierwszych w Europie, w 2012 roku, gdy dopiero zaczynala sie dyskusja o HTML5 i CSS3. Jest rzeczą oczywistą, że technologia elastyczności witryn internetowych idzie w parze z nowoczesnym projektowaniem www.

5. Koszt usług i umowa projektowania stron internetowych.

Istnieje wielu projektantów, którzy tworzą strony internetowe w różnych cenach. Można zamówić stronę internetowa za kilkaset dolarów lub kilkadziesiąt tysięcy dolarów. Dla większości użytkowników cena strony jest najważniejsza. Jednak ważniejsze jest pytanie: "Jak opłacalna będzie strona dla firmy?". Jeśli potraktujesz stronę internetowa jako inwestycję, nie zamówisz taniej strony, z której nie będziesz miał żaden zysk.
Studio FABER VISUM oferuje szeroki wybór sposobów tworzenia profesjonalnych stron internetowych po różnych cenach. Na przykład w programie "Rosnący web" rozdajemy profesjonalne gotowe strony internetowe po kosztach hostingu. Kolejna inwestycja to twój czas spędzony na wypełnienie witryny www treścią.


Zacznij swoją promocję reklamową od jednego z projektów marketingowych FABER VISUM.

ROSNĄCY WEB
tylko roczna opłata hostingowa
320 PLN
Gotowa strona www z administracją.
100% zgodność kodu źródłowego HTML5.
Przystosowanie do urządzeń mobilnych.
Umieszczenie na najlepszym hostingu EU.
Termin wykonania do 24 godz.
Szczegóły projektu ...
GOOGLE-TOP
Obejmuje projekt «Rosnący web»
od 1700 PLN
Wypełnienie strony z gwarancją SEO.
Rozszerzenie możliwości witryny www.
Grafika wektorowa, CSS3 animacje.
Integracja sieci społeczne.
Obsługa klienta.
Termin wykonania do 55-72 godz.
Szczegóły projektu ...
FABER WEB
Obejmuje projekt «GOOGLE-TOP»
od 17000 PLN
Tworzenie stylu korporacyjnego.
Analiza rynku konkurencyjnego.
Ustawienie grupy docelowej.
Kampania PR.
Termin wykonania do 85-100 godz.
Szczegóły projektu ...

6. Implementacja strony internetowej na serwer.

 • Gotowe szablony, grafikę, teksty, można zainstalować na serwerze. Podczas tworzenia szablonu strony internetowej należy wziąć pod uwagę standardy Konsorcjum W3C jak również niestandardowe skłonności użytkowników - różne systemy operacyjne, zachowanie przeglądarek, szybkość załadowania strony i inne.
 • Teraz trzeba wypełnić stronę internetową tekstem i zawartością graficzną. Właśnie jakość tekstu, grafika strony internetowej i multimedialne elementy pomogą Ci sprzedawać twoje produkty lub usługi, poprawić ranking i ruch na stronie,osiągnąć twoje cele.

7. Optymalizacja stron www dla wyszukiwarek (SEO) jako konieczność.

 • Więc twoja strona jest gotowa do pracy i już w Internecie online. Ale nikt o stronie jeszcze nie wie. Następnym etapem będzie SEO optymalizacja strony internetowej. Okresowe wsparcie i modyfikacja jest niezbędna przez cały czas istnienia serwisu.
 • Oprócz technicznych SEO optymalizacji kodu źródłowego i treści, trzeba analizować wyniki, frekwencję i wprowadzać odpowiednie zmiany.
 • Naszym klientom oferujemy kampanie reklamowe na wielu platformach - strony internetowe, prasa, telewizja, radio. Graficzną reklamę w kształcie billboardów i ulotek. Tworzenie promocyjnych klipów wideo w projekcie "Wideo w ciągu 48 godzin".

8. Projektowanie stron internetowych - post scriptum.

Staraliśmy się powiedzieć, że stworzenie udanych internetowych stron składa się z kilku ważnych kroków, ważnych składników. Tworzenie pomyślnych stron w Internecie jest zbiorem kilku zawodów. Z tego wszystkiego, nasza rada:
Zanim wybierzesz firmę lub projektanta dla siebie, spójrz na ich portfolio, sprawdź ich strony internetowe i prace za pomocą weryfikatora, oceń ich grafikę, video i technologii ich własnych prezentacji.

Zweryfikuj witrynę web-studia i jego referencje za pomocą "piekielnych" narzędzi internetowych:


FABER VISUM oferuje usługi tworzenia profesjonalnych stron internetowych z gwarancją sukcesu. Kontakt


35
virtuemart.product
(90 , średni 4.97 z 5)
4.97 90 voters.out of 0out of 5based on