Profesjonalny marketing wizualny - PR agencja FABER VISUM - 12 lat doświadczeń.

Firmowy styl, luksusowy branding, zawodowy marketing. Oddziały w siedmiu krajach. international

Design PR-studio powstało w 2007 roku w Czechach. W 2013 roku stworzyliśmy międzynarodową firmę wizualnych rozwiązań FABER VISUM.
Nasze biura w Kanadzie, Izraelu, Rosji, Niemczech, Polsce oraz w Czechach gwarantują skuteczność projektów wizualnych i pr-kampanii reklamowych. Obecnie firma FABER VISUM jest jednym z najbardziej popularnych twórców stylu wizualnego i pr-promocji marki w Europie.
Filozofią FABER VISUM jest efektywny perfekcjonizm.
Skuteczność rozwoju i realizacji marketingowych pr-kampanii wpływa na zysk. Nasza logika jest prosta - jeśli projekt jest skuteczny, pomyślny, przynosi zysk naszym klientom, oni wracają do FABER VISUM po nowe usługi. FABER VISUM brał udział w tworzeniu i promowaniu takich marek jak:
GAC,
glamourclinic
CzechMax,
CzechMax
wprowadziliśmy
Airon s.r.o.
Airon s.r.o.
na rynek rosyjski. Współpraca z
MSW ČR
MSW Czech
, Ekonomické Stavby, Rübezahl-Marienbad a nawet z
Watykanem.
Watykan

pr agencja

Mamy przyjemność przedstawić Państwu kilka członków zespołu PR agencji.

Wysokiej jakości projektowanie i rozwój elementów udanej marki jest możliwe tylko z profesjonalnym zespołem.


kierownik mazowieckie

Zarządzanie marketingowe. W-wo Mazowieckie. Warszawa.

Mikalai Staravoitau - kierownictwo, zarządzanie marketingowe w województwie Mazowieckim, komunikacja z klientem, przekazywanie wymaganych informacji. Specjalizuję się w SEO optymalizacji, promowaniu oraz administrowaniu stron internetowych. Oprócz tego specjalizuję się w tworzeniu kreatywnych nazw dla przyszłej firmy, przedsiębiorstwa, z uwzględnieniem dostępności wolnych domen do rejestracji.
Warszawa 00-844, woj.Mazowieckie +48 798-799-022

- PR agencja FABER VISUM.

Dmitri Baraz

Copywriting, IT, twórczy rozwój

Dmitry Baraz - copywriter, kreator. Łączy on bogate doświadczenie w technologii komputerowej z miłości do twórczego rzemiosła. Dąży do stworzenia wysokiej jakości oryginalnych i inspirujących kampanii reklamowych, które mogą przekształcić zwykłych klientów w prawdziwych fanów reklamowanej marki. Absolwent komputerowych technologii Tel Aviv University, dyrektor izraelskiego oddziału FABER VISUM.

- PR agencja FABER VISUM.

animacja

Reżyseria, animacja, motion design.

Nicolás García — Animator, Motion Designer. Tytuł inżyniera w animacji, interaktywnych technologii, grafiki i efektów specjalnych VFX. Absolwent uniwersytetów Militar Nueva Granada, Nacional de Colombia.

- PR agencja FABER VISUM.

Art Dyrektor

Art Dyrektor - sztuka, interpretacja i wizualizacja.

Byłoby naiwnością sądzić, że nie posiadając wizji artystycznej, można wizualizować pomysły. Jesteśmy zaszczyceni mieć prawdziwego artystę w twórczym zespole FABER VISUM. Prace Anatoliego Gostew-Pawłowskiego znajdują się w zbiorach prywatnych w Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Szwecji, USA, Polsce, Szwajcarii. Od 2002 roku ma stałą ekspozycję w K-Galerie im Maxforum, Monachium, Niemcy.

- PR agencja FABER VISUM.

ceo

CEO - Design, programowanie, wizja.

FABER VISUM pochodzi z łaciny i oznacza - tworzący wizję.
Jestem tutaj by łączyć ze sobą rzeczy i obserwować bez uprzedzeń.
Tworząc świat wokół siebie, staram się zachęcić ludzi, aby szukali swój własny sposób na życie.

- FABER VISUM.

Speaker

Rzecznik FABER VISUM.

Renata dołączyła do FABER VISUM w wieku 10 lat. Promocyjne klipy najbardziej znanych czeskich marek, reklama produkcji wideo FABER VISUM. Utalentowana, kreatywna, inteligentna i piękna. Reklamowa i marketingowa przyszłość firmy.

- PR agencja FABER VISUM.

valentina

Top menadżer FABER VISUM. Niemcy, Polska.

Walentyna Pawłowska - profesjonalny analityk. Logika, dokładne rozpracowanie profesjonalnych strategii marketingowych w Europie Zachodniej, zdolność do wyraźniego przekazywania klientom FABER VISUM wymaganych informacji, talent, usłyszeć, dostosować plany - wrodzoną cecha Walentyny. Zachodnioeuropejski top menadżment najwyższego szczebla kierownictwa firmy.

- PR agencja FABER VISUM.

Marketing w Izraelu.

Zarządzanie sieciami społecznymi. Wschodni marketing.

Promowanie marketingowe w sieci społecznych jest podstawowym elementem budowania marki. Nie jest tajemnicą, że integracja stron internetowych na portalach społecznościowych, jest jednym z warunków skutecznej promocji i optymalizacji SEO. Za napełniania sieci społecznych i wyniki analizy w FABER VISUM odpowiada Liliana. Komunikacja z naszym oddziałem w Izraelu jest także w jej kompetencji.

- PR agencja FABER VISUM.

marek

Zarządzanie marketingowe w Czechach.

Marek uważa, że kluczem do sukcesu w biznesie jest ciężka praca i entuzjazm. Jego celem jest znalezienie optymalnego rozwiązania, które będzie dla Ciebie dostępne.

- PR agencja FABER VISUM.

wielkopolskie.

Zarządzanie marketingowe. W-wo Wielkopolskie.

Mariusz Lewandowski - zarządzanie marketingowe w województwie Wielkopolskim, komunikacja z klientem, przekazywanie wymaganych informacji.
Piła 64-920, woj.Wielkopolskie +48 609 613 712

- PR agencja FABER VISUM.

wideo postprodukcja

Video Postprodukcja

Cięcie widea jest jak puzzle, a ja układam wszystkie te małe kawałki razem i robię z nich opowieść. Niepotrzebne odrzucam, a ważne są ustawione tak, aby fabuła przebiegła płynnie, a widzów przyciągała. To ekscytujące i przyjemne, - wymyślić aby wszystko idealnie pasowało. Ukończyłem studia graficznego dizajnu, ale wkrótce zaczęło mnie wciągać wideo. Poświęcam się edycji i postprodukcji. W Faber Visum, jestem odpowiedzialna za projekt "wideo w ciągu 48 godzin".

- Barbora M.

olga

Dyrektor rosyjskiego oddziału FABER VISUM w Moskwie.

Olga. Łączy doświadczenie zarządzania z kreatywnością i myśleniem. Dyplomatyczna, ambitna, odpowiedzialna. Edukacja - Moskiewska Szkoła Ekonomiczna, Szkoła Zarządzania Projektami.

- PR studio FABER VISUM.


42
virtuemart.product
(75 , średni 4.96 z 5)
4.96 75 voters.out of 0out of 5based on