tworzenie logotypu

Profesjonalne tworzenie logotypu. Projektowanie logo marki, projekty graficzne.

Logo firmy, logo produktu, projektowanie loga, logo rocznicowe.

Stworzenie projektu graficznego wysokiej jakości składa się z co najmniej trzech części: artysta, marketing menadżer, zawodowy programista graficzny.
Do tego niezbędne jest myśleć, mieć gust, czas i pieniądze. W przeciwnym razie będą to bezwartościowe rysunki kurzą łapą.

- Prezes FABER VISUM

Jak zamówić grafikę komputerową, logo?

  • Jeśli chcesz zamówić profesjonalne grafiki (np logo), zatrudnij fachowców. Profesjonalne studio graficzne będzie pracowało bezpośrednio z klientem, tak aby uzyskać w pełni dokładne zrozumienie jego potrzeb i celów biznesowych.
  • Rozpowszechnionym błędem przy wyborze studia graficznego, często jest kryterium atrakcyjności artystycznej. Uwierzcie mi, że tak nie jest. Logo musi zostać w pamięci, powinno być proste, widoczne i nawiązywać tylko do filozofii twojej firmy.
projekt logotypu - wideo

Profesjonalne logo - nie ma nic trudniejszego niż łatwość.

Znaleźć najlepszy klucz do pamięci krótkotrwałej podczas tworzenia logo - zadanie dla nielicznych zawodów. Psychologa i artysty grafika w pierwszej kolejności. Percepcja symboliki wizualnej prostych logo przebiega bardziej komfortowo. Obserwując mózg nieświadomie tworzy związki, włącza intuicję. W FABER VISUM projektowanie logo jest ściśle związane z psychologią kształtów, kolorów, skojarzeń symbolicznych. Celem stworzenia logo nie jest artystyczna atrakcyjność lub podkreślenie rodzaju działalności firmy. Celem udanego logo jest znalezienie swojego miejsca w podświadomości potencjalnych klientów. W FABER VISUM logo tworzy psychologa, plastyk, a następnie programista grafiki finalizuje produkt cyfrowy o nazwie "plik".

Mapa bitowa w formacie .jpg - rozmiar pliku 2 460 bajtów.
bitmapa
Loga rastrowe w formacie .jpg - dzisiaj wyglądają bardzo nieprofesjonalnie.
Mapa bitowa w formacie .png - rozmiar pliku 1 533 bajtów.
bitmapa
Format .png - bezstratna kompresja grafiki rastrowej z obsługą przezroczystości.
Renderowanie skryptowe - rozmiar kodu 529 bajtów.
Canvas jest prostokątem, w którym można renderować grafiku za pomocą JavaScript.
SVG - otwarty format wektorowy - rozmiar kodu 344 bajtów.
Możliwość zmiany rozmiaru w interfejsie internetowym bez utraty jakości wizualnej.

Przykład udanego logo w marketingu wizualnym.

Pewnego dnia do czeskiego biura FABER VISUM przyszedł mężczyzna i powiedział: "Przejrzeliśmy dokładnie państwa referencje i chcemy, żebyście zrobili z nas królów chirurgii plastycznej w Pradze. Konkurencja jest bardzo wielka." Rezultatem naszej współpracy jest marketing wizualny Glamour Aesthetic Clinic i kampanie reklamowe na podstawie logo. Roczny dochód Glamour Aesthetic Clinic wyniósł ok. 700.000 dolarów. Poniżej jest logo tej firmy, stworzone przez FABER VISUM.
profesjonalne logo - wideo

Koszt profesjonalnego projektowania logotypu.

Cena tworzenia logo zaczyna się od 870 zł. Kończyć się może z dodatkiem kilka zer. FABER VISUM preferuje mieć do czynienia z poważnymi partnerami i oczywiście przedpłatą. Doceniamy swój i twój czas. Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu i mamy nadzieję na współpracę.
tworzenie logotypu

Zamówienie na tworzenie logotypu.

Dokonaj płatności za tworzenie logotypu.

W tworzeniu profesjonalnego logotypu korporacyjnego biorą udział przedstawiciele kilku zawodów. Pobieramy minimalną opłatę za 5 godzin pracy, aby stworzyć profesjonalne logo. Jeszcze przed rozpoczęciem pracy nasz dział projektowania graficznego skontaktuje się z Państwem w celu uzyskania dalszych szczegółów.

Cena (zł): 870
Różnica ceny dla wariantu

12
virtuemart.product
(119 , średni 4.97 z 5)
4.97 119 voters.out of 0out of 5based on