• PR-agencja FABER VISUM - tworzenie prestiżowego brendu i reklamy.

  Firmowy i osobisty styl. Luksusowy brending. Zawodowy marketing. international

  Design PR-studio powstało w 2007 roku w Czechach. W 2013 roku stworzyliśmy międzynarodową firmę wizualnych rozwiązań FABER VISUM.
  Nasze biura w Kanadzie, Izraelu, Rosji, Niemczach, Polsce oraz w Czechach gwarantują skuteczność projektów wizualnych i pr-kampanii reklamowych. Obecnie firma FABER VISUM jest jednym z najbardziej popularnych twórców stylu wizualnego i pr-promocji marki w Europie.
  Filozofią FABER VISUM jest hasło "Zaprojektuj swoje marzenia." Zrób swoje marzenia rzeczywistością razem z FABER VISUM.
  Skuteczność rozwoju i realizacji marketingowych pr-kampanii wpływa na zysk. Nasza logika jest prosta - jeśli projekt jest skuteczny, pomyślny, przynosi zysk naszym klientom, oni wracają do FABER VISUM po nowe usługi. FABER VISUM brał udział w tworzeniu i promowaniu takich marek jak:
  Glamour Aesthetic Clinic,
  glamourclinic
  CzechMax
  CzechMax
  jesteśmy partnerem
  Airon s.r.o.
  Airon s.r.o.
  wprowadziliśmy firmę na rynek rosyjski. Współpraca z
  MSW Czech
  MSW Czech
  , Ekonomické Stavby, Rübezahl-Marienbad a nawet z
  Watykanem.
  Watykan
  Od lat FABER VISUM angażuje się we wspieranie rehabilitacji dziecięcej centrum
  Borůvka.
  Borůvka

  Mamy przyjemność przedstawić Państwu kilka członków zespołu PR agencji.

  Wysokiej jakości projektowanie i rozwój elementów udanej marki jest możliwe tylko z profesjonalnym zespołem.


  Dmitri Baraz

  Copywriting, IT, twórczy rozwój

  Dmitry Baraz - copywriter, kreator. Łączy on bogate doświadczenie w technologii komputerowej z miłości do twórczego rzemiosła. Dąży do stworzenia wysokiej jakości oryginalnych i inspirujących kampanii reklamowych, które mogą przekształcić zwykłych klientów w prawdziwych fanów reklamowanej marki. Absolwent komputerowych technologii Tel Aviv University, dyrektor izraelskiego oddziału FABER VISUM.

  - PR agencja FABER VISUM.

  animace

  Režie, animace, motion design.

  Nicolás García — Animator, Motion Designer. Tytuł inżyniera w animacji, interaktywnych technologii, grafiki i efektów specjalnych VFX. Absolwent uniwersytetów Militar Nueva Granada, Nacional de Colombia.

  - PR agencja FABER VISUM.

  Künstler

  Art Director - sztuka, interpretacja i wizualizacja.

  Byłoby naiwnością sądzić, że nie posiadając wizji artystycznej, można wizualizować pomysły. Jesteśmy zaszczyceni mieć prawdziwego artystę w twórczym zespole FABER VISUM. Prace Anatoliego Gostew-Pawłowskiego znajdują się w zbiorach prywatnych w Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Szwecji, USA, Polsce, Szwajcarii. Od 2002 roku ma stałą ekspozycję w K-Galerie im Maxforum, Monachium, Niemcy.

  - PR agencja FABER VISUM.

  ceo

  CEO - Design, programowanie, wizja.

  FABER VISUM pochodzi z łaciny i oznacza - tworzący wizję.
  Jestem tutaj by łączyć ze sobą rzeczy i obserwować bez uprzedzeń.
  Tworząc świat wokół siebie, staram się zachęcić ludzi, aby szukali swój własny sposób na życie.

  - FABER VISUM.

  Speaker

  Rzecznik FABER VISUM.

  Renata dołączyła do FABER VISUM w wieku 10 lat. Promocyjne klipy najbardziej znanych czeskich marek, reklama produkcji wideo FABER VISUM. Utalentowana, kreatywna, inteligentna i piękna. Reklamowa i marketingowa przyszłość firmy.

  - PR agencja FABER VISUM.

  valentina

  Top menadżer FABER VISUM. Niemcy, Polska.

  Walentyna Pawłowska - profesjonalny analityk. Logika, dokładne rozpracowanie profesjonalnych strategii marketingowych w Europie Zachodniej, zdolność do wyraźniego przekazywania klientom FABER VISUM wymaganych informacji, talent, usłyszeć, dostosować plany - wrodzoną cecha Walentyny. Zachodnioeuropejski top menadżment najwyższego szczebla kierownictwa firmy.

  - PR agencja FABER VISUM.

  Marketing im Israel.

  Zarządzanie sieciami społecznymi. Wschodni marketing.

  Promowanie marketingowe w sieci społecznych jest podstawowym elementem budowania marki. Nie jest tajemnicą, że integracja stron internetowych na portalach społecznościowych, jest jednym z warunków skutecznej promocji i optymalizacji SEO. Za napełniania sieci społecznych i wyniki analizy w FABER VISUM odpowiada Liliana. Komunikacja z naszym oddziałem w Izraelu jest także w jej kompetencji.

  - PR agencja FABER VISUM.

  wielkopolskie.

  Zarządzanie marketingowe. W-wo Wielkopolskie.

  Mariusz Lewandowski - zarządzanie marketingowe w województwie Wielkopolskim, komunikacja z klientem, przekazywanie wymaganych informacji.

  Piła 64-920, woj.Wielkopolskie     +48 609 613 712


  - PR agencja FABER VISUM.